Celotělový EMS trénink DOMA

EMS trenink DOMA_Baner_1

 

Bolest zad Brno_Chci svůj termín

 

A nyní trochu povídání ...

Možná také Vy patříte mezi ty, které trápí bolest zad a omezuje je v jejich aktivitách. Z různých důvodů nestíhají zacvičit, anebo jste se zatím neodhodlali jít do akce, byť chápete, že by to pro Vás bylo velmi prospěšné.

A právě proto jsem tady já, abych Vám toto trápení pomohl jednou provždy vyřešit. Podám Vám pomocnou ruku a provedu Vás přes propast diskomfortu, přešlapování a hledání a podpořím Vás, abyste to zvládli.

Povedu Vás tak, že se Vám relativně brzy objeví "světlo na konci tunelu" a začnete opět věřit, že je možné užívat si pohyb bez omezení.

Věřte, že i tak nepříznivá diagnóza, jako je hernie disku (výhřez meziobratlové ploténky), je řešitelná a při správném přístupu dojde k plnému vstřebání vyhřezlé ploténky a plné regeneraci.

Se mnou budete chtít cvičit a dokážete velké věci při minimální časové investici.

Naplňte tedy velmi pěkné pořekadlo ... Nesni o svém životě, žij svůj sen.

 

Milé dámy a vážení pánové, přátelé, to, co Vám můžu slíbit na 100% jsou dvě věci:

1. Nepůjde to samo.

2. "Vymáčknu" z Vás maximum možného, abyste dostali to, co si zasloužíte a za co mě platíte.

Mým cílem je dostat Vás do formy a splnit Vaše očekávání, se kterými do tohoto programu jdete, ať už jste sportovec, manažer, maminka na mateřské, nebo vážený senior.

Profesionálové používají profesionální vybavení a proto i já pracuji s nejlepší technologií na světovém trhu - certifikovaným přístrojem od německé firmy Miha Bodytec.

Co k tréninku budete potřebovat?

  • dobrou náladu a chuť do tréninku (Pokud ji náhodou nebudete mít, s mým příchodem Vám to naběhne. Prostě se postarám o to, abychom si to společně užili.) 
  • prostor 2,5 x 1,5 metru (příjemným benefitem je zrcadlo - uvidíte se a je to fajn zpětná vazba k mým pokynům během cvičení)
  • dobrý pitný režim (minimálně 0,5 litru před a 0,5 litru po tréninku)
  • dostatek energie pro trénink - dostatečný energetický příjem před tréninkem
  • doplnění živin po tréninku
  • vše ostatní, potřebné k provedení tréninku budu mít připravené já

 

Jak tedy vlastní trénink probíhá? Společně projdeme těmito fázemi:

1. Přesun na místo tréninku, vysvětlení, oblečení

Nejdříve zvolíme vhodný prostor, stačí nám 2,5 x 1,5 metru. Než se vrhneme do tréninku, seznámím Vás se vším, co Vás čeká. Vysvětlím, jednotlivé fáze tréninku, způsob pohybu, nastavení intenzity, aby trénink byl přiměřený a zároveň maximálně účinný. Poté si obléknete sportovní prádlo, zapnu Vás do tréninkové vesty a propojím elektrody s přístrojem. To, že k propojení elektrod a vesty s přístrojem používáme kabely má velkou výhodu v tom, že přenos signálu z přístroje na Vás je zcela přesný a to zaručuje naprostou kontrolu a bezpečnost během tréninku. Vaši bezpečnost a maximální užitek mám vždy na prvním místě.

2. Vyzkoušení pohybu a nastavení intenzity zátěže

Ještě jednou si v oblečení zopakujeme základní postavení a základní pohyby, které budeme během tréninku provádět. Poté již spouštíme přístroj a nastavíme Vaši individuální intenzitu zátěže postupně pro jednotlivé svalové skupiny. Po tomto základním nastavení jednotlivých partií, ještě doladíme intenzitu při celkovém zapojení všech svalových skupin. Tímto jsme připraveni k vlastnímu tréninku.

 

3. Vlastní řízený trénink

Začínáme vlastní trénink, během kterého provádíte jednotlivé pozice dle předcvičení a pokynů. Je to makačka a cítíte, že pracuje opravdu celé tělo. Během tréninku případně upravuji intenzitu zátěže tak, abychom odvedli maximálně efektivní práci dle Vaší momentální kondice. Není účelem Vás zničit za 7 minut, ale provést Vás v přiměřeném nasazení a koncentraci celými 20 minutami. Povzbuzuji Vás, kontroluji správnost prováděných pozic, hecuji Vás a s pořádnou dávkou zdravé motivace vše zvládáte.

 

4. Máte to za sebou, odstrojení, úklid

Výborně jste zvládli procvičit celé tělo. Následuje odstrojení a jdete se převléci ze sportovního oblečení. Během této doby poklidím a sbalím vše, co jsme použili při tréninku.

5. Zhodnocení, naplánování, odchod

Zaslouženým nápojem doplníte tekutiny a zhodnotíme aktuální trénink a probereme cíle, které jsou před námi. Upřesníme si také termín dalšího tréninku. S přáním pěkných dnů se rozloučíme.

Novým klientům, kteří se mnou cvičili poprvé zavolám 2-3 den po cvičení, abych si ověřil, jak se cítí a zda je vše v pořádku. Je to pro nás důležitá zpětná vazba pro nastavení dalšího tréninku.

Vaše bezpečnost a Váš maximální užitek z tréninku jsou u mě na 1. místě.

A právě tento EMS trénink DOMA, kdy s klientem cvičíme 1 x týdně a spirální stabilizace páteře pomocí SM systému, kdy klienta učím jednoduché cviky a klient je pak cvičí samostatně každý den 10 minut, se jeví jako nejúčinnější cesta k životu bez bolesti zad.

Tato kombinace obou metod vychází z mé vlastní zkušenosti. Osvědčila se mi jako nejrychlejší a nejefektivnější řešení. Tímto způsobem jsem vyřešil výhřez plotének (L4/L5/S1) bez nutnosti operace a udržuji svá záda v takové síle, že bez problémů zvládám judistický trénink s mladými rafany i když rodiče některých jsou mladší než já (jsem ročník 1964).

 Bolest zad Brno_Chci svůj termín

 

3 položek celkem
20 tréninků
18 000 Kč

Sadu 20ti tréninků si většinou kupují klienti, kteří se mnou již delší dobu a pravidelně cvičí. Již přesně vědí, co je čeká a co tím získají. Pokud do toho se mnou chcete jít...

51
10 tréninků
10 000 Kč

Začínáte s cvičením a chcete se dostat do formy? Rádi byste zpevnili postavu, odstranili bolesti zad a zjistili, co to udělá s Vaším pánevním dnem? Pojďte si dát 10 týdenní...

48
1 trénink
1 100 Kč

Zatím sice nevěříte, ale chcete si ověřit účinnost EMS tréninku? Pořiďte si jednotlivý trénink bez závazku. Nákup jednotlivého tréninku je vhodný například pro ty, kteří již...

45
Máte na to, zvládnete to!
Máte na to!
Určitě to zvládnete.
Neodkládejte to, čím dříve, tím lépe!
Neodkládejte to!
Čím dříve začnete, tím lépe.
Spolu to dokážeme!
Spolu to dokážeme!
Podpořím Vás.
Záda budou jako nová!
Záda budou jako nová!
Vím, o čem mluvím.